betclic

LM: Lewandowski strzela na 3:1! Barcelona z City prowadzi już 3:0! Hat-trick Messiego

Ostatnia aktualizacja: 19/10/16 19:54, Komentarzy: 19

0
19

Trwa rywalizacja w grupach A, B, C i D Ligi Mistrzów.

W 13 minucie wynik meczu z Monachium otworzył Thomas Mueller. Arjen Robben szybko wykonał rzut rożny, piłka trafiła pod nogi niemieckiego napastnika, który mając przed sobą tylko bramkarza PSV, wpakował piłkę do siatki. Osiem minut później mieliśmy już 2:0 dla gospodarzy. Autorem bramki był Joshua Kimmich.

W 17 minucie natomiast na Camp Nou strzelanie rozpoczął Lionel Messi. W polu karnym Manchesteru City poślizgnął się Fernandinho, wykorzystał to Argentyńczyk, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Claudio Bravo i umieścił piłkę w bramce.

W Monachium w 41 gola kontaktowego dla PSV Eindhoven strzelił Luciano Narshingh. Warto wspomnieć, że kilka minut wcześniej sędzia spotkania popełnił błąd i nie uznał prawidłowej bramki dla gości.

W 59 minucie Bayern prowadził już 3:1. Robert Lewandowski głową wpakował piłkę do siatki holenderskiej ekipy.

Tymczasem na Camp Nou czerwoną kartkę ujrzał Claudio Bravo i od 53 minuty City będzie musiało radzić sobie w dziesiątkę. I chwilę później goście po raz drugi musieli wyciągać piłkę z siatki. Swoją drugą bramkę w meczu zdobył Lionel Messi.

Za moment Lionel Messi ustrzelił hat-tricka. Argentyńczyk w 69 minucie podwyższył na 3:0 dla Barcelony.

A oto składy, w jakich wystąpią poszczególne zespoły:

Barcelona: Ter Stegen; Mascherano, Pique, Umtiti, Alba; Busquets, Iniesta, Rakitic; Messi, Neymar, Suarez

Manchester City: Bravo; Zabaleta, Stones, Otamendi; Kolarov; Fernandinho, Gundogan; Sterling, Silva, Nolito; De Bruyne

Celtic: Gordon; Lustig, Toure, Sviatchenko, Tierney;  Brown, Bitton, Rogic, Forrest, Sinclair; Dembele

Borussia Moenchengladbach: Sommer; Korb, Vestergaard, Elvedi, Wendt; Kramer, Strobl; Traore, Stindl; Hofmann; Hahn

Bayern Monachium: Neuer; Lahm, Hummels, Boateng, Alaba; Alonso, Thiago, Kimmich; Müller, Robben, Lewandowski

PSV Eindhoven: Zoet, Brenet, Schwaab, Moreno, Willems, Guardado, Pröpper, S.De Jong, Narsingh, L.De Jong, Pereiro

FK Rostów: Dzhanaev; Kurdjasov, Mevlja, Navas, Granat; Kireev, Gatcan, Noboa, Erokhin; Poloz, Azmoun

Atletico Madryt: Oblak; Juanfran, Godin, Savic, Filipe Luis; Gabi, Koke, Carrasco; Correa, Griezmann, Torres

PSG: Areola - Aurier, Marquinhos, T.Silva, Kurzawa - Verratti, Rabiot, Matuidi - Lucas, Di Maria, Cavani

Basel: Vaclik; Lang, Suchy, Balanta, Traoré; Xhaka, Die; Bjarnasson, Delgago, Steffen, Doumbia

Arsenal: Ospina; Bellerin, Mustafi, Koscielny, Gibbs; Cazorla, Coquelin; Walcott, Ozil, Oxlade-Chamberlain; Sanchez

Łudogorec: Stoyanov; Minev, Moti, Palomino, Natanael; Dyakov, Anicet; Wanderson, Marcelinho, Misidjan; Cafu

SSC Napoli: Reina, Ghoulam, Koulibaly, Insigne, Chiricheş, Zielinski, Hamsik, Jorginho, Callejon, Maggio, Mertens

Besiktas: Fabri, Beck, Marcelo, Tosic, Caner, Atiba, Necip, Quaresma, Tolgay, Adriano, Aboubakar

Dynamo Kijów: Rudko, Antunes, Silva, Vida, Khacheridi, Fedorchuk, Korzun, González, Sydorchuk, Yarmolenko, Moraes

Benfica: Ederson, Semedo, Luisão, Lindelöf, Grimaldo, Salvio, Cervi, Pizzi, Fejsa, Mitroglou, Guedes