Juventus prowadzi 2:0, a Leicester strzela gola kontraktowego!

Fabrizio Andrea Bertani/Shutterstock
Juventus bez Bonucciego, ale za to z Dybalą oraz Higuainem mierzy się FC Porto, a mistrz Anglii próbuje wywieźć dobry rezultat z Sevilli w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Strzelanie dzisiejszego wieczoru mogli rozpocząć zawodnicy Sevilli. W 13 minucie rzutu karnego nie wykorzystał jednak Joaquin Correa.

Kilka minut później gospodarze dopięli swego i otworzyli wynik spotkania. Bramkę po uderzeniu głową zdobył Pablo Sarabia.

W 62 minucie Sevilla podwyższyła prowadzenie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Joaquin Correa.

Kilka minut później kontaktowego gola dla Leicester zdobył Jamie Vardy.

W Porto w 72 minucie prowadzenie objął Juventus za sprawą Marka Pjacy. Za moment mieliśmy już 2:0. Autorem gola był Daniel Alves.

Składy poszczególnych drużyn:

FC Porto: Casillas; Maxi Pereira, Felipe, Marcano, Telles; Neves, Danilo Pereira, Herrera; Tiquinho, André Silva, Brahimi

Juventus: Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanić; Cuadrado, Dybala, Mandžukić; Higuaín

Sevilla FC: Sergio Rico; Mariano, Lenglet, Rami, Escudero; N'Zonzi, Nasri; Sarabia, Correa, Vitolo; Jovetic

Leicester City: Schmeichel, Simpson, Huth, Morgan, Fuchs, Albrighton, Drinkwater, Ndidi, Mahrez, Musa, Vardy