betclic

LM: Kadra Legii Warszawa na mecz z Dundalk

Ostatnia aktualizacja: 16/08/16 16:37, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Legia Warszawa ogłosiła, za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, pełną kadrę na pierwszy mecz IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów z irlandzkim Dundalk FC. W składzie znalazło się dziewiętnastu zawodników. 

W gronie powołanych są między innymi tacy gracze jak: Thibault Moulin, Michał Kucharczyk, Nemanja Nikolić, Tomasz Jodłowiec, czy też Vadis Odjidja Ofoe, który ostatnio opuścił angielskie Norwich City i przeniósł się do ekipy mistrza Polski. 

Pierwszy mecz pomiędzy obiema ekipami zostanie rozegrany 17 sierpnia (środa) o godzinie 20:45 w Dublinie, z kolei rewanż odbędzie się tydzień później przy Łazienkowskiej.

Kadra Legii Warszawa na mecz z Dundalk: 

Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak.

Obrońcy: Adam Hlousek, Igor Lewczuk, Jakub Rzeźniczak, Tomasz Brzyski, Łukasz Broź, Mateusz Wieteska, Michał Pazdan.

Pomocnicy: Vadis Odjidja Ofoe, Thibault Moulin, Michał Kucharczyk, Kasper Hamalainen, Michał Kopczyński, Steeven Langil, Tomasz Jodłowiec, Michaił Aleksandrow.

Napastnicy: Nemanja Nikolić, Aleksandar Prijović.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
matiibal
Zarejestrowany od: 1202 dni
Ilość komentarzy: 46
Oceny: +231
Kibicuje:
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska Real Madryt FC Barcelona
16.08.2016 / 18:10:36
Za Czerczesowa awans byłby pewien. Myślę że nie przejdą Dundalk. Grają tak od niechcenia. Za to Dundalk wprost przeciwnie. Zobaczymy co będzie. Jak awansujemy będzie lanie od dobrych drużyn a jak nie awansujemy to będzie wstyd, bo takiej okazji już najprawdopodobniej nie będzie. Nie ma co się łudzić!