LM piłkarzy ręcznych: Niespodziewana porażka Wisły Płock

Wisła Płock przegrała 26:31 z Celje Pivovarna Lasko w jedenastej kolejce Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych.

Polski zespół bardzo słabo rozpoczął ten mecz. Był bardzo nieskuteczny pod bramką niżej notowanych rywali i nie najlepiej spisywali się w obronie. Słoweńcy tymczasem prezentowali się zdecydowanie lepiej. Mieli pomysł na grę, byli bardziej dynamiczni i agresywni na parkiecie, prowadząc zupełnie zasłużenie po pierwszej połowie 17:12.

Drugą odsłonę szczypiorniści Celje zaczęli jeszcze lepiej. Cztery zdobyte z rzędu bramki i prowadzili już 21:12. Za chwilę Słoweńcy wygrywali różnicą aż dziesięciu goli. Nasz zespół w drugiej części drugiej połowy prezentował się nieco lepiej, ale pozwoliło to Polakom jedynie zmniejszyć rozmiary porażki.

Wisła Płock dosyć niespodziewanie, na własnej hali, przegrała z Celje Pivovarna Lasko 26:31.