LM: Wisła Płock przegrała z Barceloną

Dziurek / Shutterstock.com
W meczu pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych zawodnicy Wisły Płock ulegli Barcelonie.

Spotkanie zaczęło się dobrze dla Wiślaków. Po 25 minutach prowadzili nawet 11:7, choć już w pierwszej minucie kontuzji doznał Rocatea. Nasi gracze pewnie bronili i skutecznie atakowali.

Potem jednak rywale zaczęli odrabiać straty. Do przerwy udało się zachować jednopunktowe prowadzenie - 12:11. Hiszpanie szybko jednak doścignęli Wisłę, a potem sami zaczęli uzyskiwać przewagę. W 43 minucie było już 15:19 i to czteropunktowe prowadzenie Barcelona utrzymywała już do samej końcówki.

Ostatecznie Hiszpanie wygrali z Wisłą Płocki 28:23, ale kibice obu ekip nie mają na co narzekać - drużyny stworzyły dobre widowisko.