Dwa gole Ramosa i Real prowadzi z Napoli! Bayern również wygrywa, gol Lewandowskiego z karnego

Kostas Koutsaftikis/Shutterstock
SSC Napoli podejmuje Real Madryt, a Arsenal mierzy się z Bayernem Monachium w rewanżowych meczach 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Strzelanie dzisiejszego wieczoru rozpoczęli "Kanonierzy". W 20 minucie kapitalną akcją indywidualną i strzałem z ostrego kąta popisał się Theo Walcott.

W 24 minucie natomiast w Neapolu prowadzenie objęli gospodarze. Autorem bramki był Dries Mertens. Marek Hamsik zagrał do Belga, a ten w sytuacji sam na sam z Keylorem Navasem skierował piłkę do siatki.

Na początku drugiej połowy w Neapolu mieliśmy 1:1. Bramkę po strzale głową zdobył Sergio Ramos.

Do wyrównania doprowadził również Bayern. Rzut karny wykorzystał Robert Lewandowski.

W Neapolu chwilę później było już 2:1 dla "Królewskich". Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Sergio Ramos.

Na 2:1 podwyższyli także Bawarczycy. Tym razem Davida Ospinę pokonał Arjen Robben. Kilkanaście minut później na 3:1 dla mistrza Niemiec podwyższył Douglas Costa.

To nie był koniec strzelania na Emirates Stadium. W 80 minucie gola zdobył Arturo Vidal.

Składy poszczególnych drużyn:

SSC Napoli: Reina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Allan, Diawara, Hamsik; Callejón, Mertens, Insigne

Real Madryt: Navas, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Kroos, Modric, Casemiro, Bale, Cristiano, Benzema

Arsenal FC: Ospina, Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal, Ramsey, Xhaka, Walcott, Chamberlain, Sanchez, Giroud

Bayern Monachium: Neuer, Rafinha, Javi Martinez, Hummels, Alaba, Alonso, Vidal, Robben, Thiago, Ribéry, Lewandowski