betclic

Loew: Raz się nie udało i od razu gol

Ostatnia aktualizacja: 09/10/15 09:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Szkoleniowiec reprezentacji Niemiec, Joachim Loew przyznał, że jego zawodnikom zabrakło zaangażowania, aby pokonać Irlandię w czwartkowym meczu eliminacji do Euro 2016.

Mistrzowie świata przegrali 0:1, tracąc gola w 70. minucie. Po dziewięciu spotkaniach znajdują się na czele grupy D, mając jeden punkt przewagi nad Polską i Irlandią.

- Mieliśmy wiele szans, ale nie zdołaliśmy ich wykorzystać. Później popełniliśmy jeden błąd i zostaliśmy za niego ukarani - powiedział 55-letni trener w wywiadzie dla "RTL".

- To była nieoczekiwana i niepotrzebna porażka. Wcześniej rozmawialiśmy o tych rzeczach i cały czas dobrze sobie radziliśmy. Nie udało nam się tylko ten jeden raz i od razu padł gol - kontynuował.

- Byłoby lepiej, gdybyśmy odbyli dwie lub trzy dodatkowe sesje treningowe, ale to nie było powodem przegranej. Zabrakło nam wykończenia sytuacji - podsumował.

W niedzielę Niemcy podejmą u siebie Gruzję w ostatnim meczu eliminacji do mistrzostw Starego Kontynentu. Spotkanie odbędzie się w Lipsku, o godz. 20:45.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!