betclic

Lokomotiv wciąż chce wejść do Ekstraligi

Ostatnia aktualizacja: 22/03/16 10:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Kjastas Puodżuks jest przekonany, że Lokomotiv Daugavpils jest w stanie drugi rok z rzędu wygrać rozgrywki Nice Polskiej Ligi Żużlowej.

Łotysze choć stracili Antonio Lindbaecka, po tym jak indywidualny mistrz Szwecji wybrał ofertę MRGARDEN GKM Grudziądz, to jednak utrzymali większość swojego składu, który dodatkowo wzmocnił doświadczony Australijczyk Davey Watt.

- Antonio był w tamtym roku bardzo mocny, ale w tym roku też mamy dobrą drużynę. Doszedł Davey Watt, także mam nadzieję, że jesteśmy jednym z najsilniejszych klubów w tym roku w pierwszej lidze - przyznał Puodżuks w rozmowie z oficjalną stroną Startu Gniezno, na torze którego zawodnik ostatnio trenował.

- Myślę, że powalczymy o awans tak samo jak w poprzednim sezonie. W tym roku wszyscy będą walczyć. Kraków ma dobry skład, Łódź, Gdańsk również. Walka o dobry wynik będzie równie wymagająca jak przed rokiem - podkreślił Łotysz.

- My robimy swoje. Mam nadzieję, że w tym roku uda nam się powtórzyć sukces i może w końcu wpuszczą nas do Ekstraligi - podsumował trochę ironicznie Kjastas Puodżuks.

Lokomotiv nowy sezon Nice Polskiej Ligi Żużlowej rozpocznie 28 marca spotkaniem przed własną publicznością z Wybrzeżem Gdańsk. Niecały tydzień później Łotysze przyjadą do Krosna na mecz z miejscowym KSM.

(za start.gniezno.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!