betclic

Lotto nowym partnerem tytularnym Ekstraklasy

Ostatnia aktualizacja: 15/07/16 10:13, Komentarzy: 2

0
2
Fot. asinfo

LOTTO Ekstraklasa - to nowa nazwa rozgrywek najwyższej piłkarskiej ligi zawodowej w Polsce. Na mocy umowy pomiędzy Ekstraklasą SA a Totalizatorem Sportowym nazwa będzie obowiązywała od sezonu 2016/2017.

Ekstraklasa SA oraz Totalizator Sportowy podpisały roczny kontrakt, który gwarantuje prawo do używania połączonej nazwy rozgrywek oraz znaku graficznego Ekstraklasy. LOTTO, jako jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, uzyskała prawo do wykorzystania szeregu świadczeń marketingowo-sprzedażowych Ekstraklasy.

- Za nami rekordowy sezon Ekstraklasy. Stadiony całej Polsce odwiedziło łącznie 2,7 miliona kibiców, a aż piętnastu piłkarzy naszej ligi zostało powołanych na Euro 2016 i stanowiło o sile swoich reprezentacji narodowych. To pokazuje jak dynamicznie rozwija się polska piłka. Ten ogromny potencjał dostrzegany jest już nie tylko na boisku, ale także przez partnerów biznesowych. Piłka staje się nie tylko sportem, ale także obiecującą branżą. Nawiązanie nowej formy współpracy z LOTTO jest efektem naszej doskonale układającej się współpracy przez ostatnie dwa lata. Dziś wchodzimy w nowy etap. Wierzymy, że wspólnie rozwiniemy biznes naszego Partnera, co przyczyni się do przedłużenia umowy
- powiedział Dariusz Marzec, prezes Ekstraklasy SA.

Nowy logotyp rozgrywek pojawi się m.in. na: koszulkach wszystkich piłkarzy, bandzie centralnej wszystkich szesnastu stadionach, bandach elektronicznych, a także na ściankach do wywiadów. Logo rozgrywek LOTTO Ekstraklasy będzie także prezentowane podczas transmisji telewizyjnych z meczów w trakcie całego sezonu, w różnych wersjach ekspozycji. Dodatkowo, znajdzie się ono we wszystkich pozostałych produkcjach telewizyjnych, w komunikacji w mediach społecznościowych Ekstraklasy oraz wszelkich kanałach komunikacji prowadzonych przez kluby, które skupiają wokół siebie 11 milionów kibiców zainteresowanych piłką nożną.

- Ekstraklasa, to nie tylko najwyższy poziom rozgrywek piłkarskich w Polsce. To również największa i najbardziej profesjonalna liga pod względem biznesowym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Połączenie dwóch tak dużych marek jak LOTTO i Ekstraklasa, to doskonały przykład na to, w którym kierunku powinien zmierzać sponsoring sportowy. Zawarta umowa to duży osobisty sukces prezesa Ekstraklasy SA Dariusza Marca. Obecny rynek sponsorski jest wyjątkowo wymagający. Ogólnopolski zasięg Ekstraklasy pozwoli naszemu partnerowi na pozytywne wzmocnienie swojego wizerunku oraz przede wszystkim wspomoże w zwiększeniu sprzedaży
– dodaje Maciej Wandzel, przewodniczący Rady Nadzorczej Ekstraklasy.

Rozgrywki LOTTO Ekstraklasy rozpoczynają się 15 lipca 2016 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Mustafa
Zarejestrowany od: 456 dni
Ilość komentarzy: 4163
Oceny: +25286
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
15.07.2016 / 11:17:26
Niby Lotto to dobra nazwa dla naszej Ekstraklapy najlepszej na swiecie , ale T-mobile Ekstraklasa lepiej wedlug mnie brzmiało :)
Senior
pietrek14
Zarejestrowany od: 1705 dni
Ilość komentarzy: 688
Oceny: +7080
Kibicuje:
Arsenal Londyn Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
15.07.2016 / 10:23:55
Słusznie. Ekstraklasa to jedno wielkie lotto.

Tabela