betclic

Louis van Gaal: Kibice zasługują na puchar

Ostatnia aktualizacja: 20/05/16 18:34, Komentarzy: 1

0
1
Fot. AGIF/Shutterstock

Manchester United zagra w sobotę 21 maja z Crystal Palace FC w finale Pucharu Anglii. Menedżer "Czerwonych Diabłów", Louis van Gaal, podkreślił, że trofeum trzeba zdobyć przede wszystkim dla wiernych fanów. 

- Tytuł dla kibiców jest czymś fantastycznym i chcemy im go dać. Oni nigdy nas nie zawiedli i zasługują na niego bardziej niż ktokolwiek inny - podkreślił Van Gaal, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Old Trafford. 

- Przeczytałem, że ostatni Puchar Anglii udało się klubowi zdobyć w 2004 roku, więc dawno temu. Dla Manchesteru United to wielki tytuł, zwłaszcza teraz, kiedy od tak dawna nie udało się po niego sięgnąć - przyznał holenderski szkoleniowiec. 

- Kiedy zdobywasz trofeum, to zawsze jest ważne. To istotne dla piłkarzy, ponieważ awans do Ligi Mistrzów nie jest tytułem, a tytułem jest Puchar Anglii, to jest mistrzostwo. Dla zawodników ważne jest, kiedy mogą wznieść puchar, bo jest to ekscytujący moment. Krajowy puchar jest wielką sprawą tutaj w Anglii, a my zagramy w najbardziej prestiżowej świątyni w Anglii, na Wembley, więc to wszystko potwierdza, jak ważny jest ten puchar - zaznaczył Van Gaal.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
sebastian840918
Zarejestrowany od: 577 dni
Ilość komentarzy: 2407
Oceny: +27526
Kibicuje:
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
20.05.2016 / 20:51:52
Na bezrybiu i rak rybą. Pewnie że fajnie będzie jak MU zdobędą Puchar Anglii, lecz nawet triumf w finale nie zrekompensuje kibicom tego sezonu.