betclic

Lovrencsics: Gramy coraz lepiej, a to dzięki rotacjom w składzie

Ostatnia aktualizacja: 09/11/15 15:57, Komentarzy: 1

0
1
Fot. LensTravel/Shutterstock

Prawy pomocnik poznańskiego Lecha Gergo Lovrencsics jest przekonany, że Kolejorz powoli wraca na właściwe tory i w każdym kolejnym starciu on i jego koledzy będą prezentowali wyższą jakość. 

Podopieczni Jana Urbana nie przegrali czterech ostatnich ligowych meczów i po zdobyciu kompletu punktów są coraz bliżej wydostania się ze strefy spadkowej - To było bardzo ważne zwycięstwo dla nas. W czwartek z Fiorentiną zagraliśmy naprawdę dobry mecz, jednak brakowało nam trochę skuteczności i ostatecznie nie udało nam się zdobyć bramki. Wiadomo, że nasza sytuacja w Ekstraklasie jest bardzo trudna i potrzebujemy tych zwycięstw - zauważa Lovrencsics w rozmowie z oficjalną stroną mistrzów Polski i kontynuuje - Wiedzieliśmy, że przed przerwą na zgrupowania reprezentacyjne musimy wygrać i zbliżyć się do zespołów, które plasują się tuż nad strefą spadkową.

Według Lovrencsicsa receptą na sukces są rotacje, które pozwalają zawodnikom złapać trochę oddechu w tak napiętym terminarzu spotkań - Gramy coraz lepiej, ponieważ na treningach cały czas bardzo ciężko pracujemy. Wcześniej nie było zbyt wielu rotacji i byliśmy trochę przemęczeni. Teraz, co mecz grają inny piłkarze, którzy są bardziej wypoczęci i można powiedzieć, że powoli wracamy na właściwe tory - przekonuje skrzydłowy Kolejorza.

- Gramy na trzech różnych frontach, walczymy w Pucharze Polski, Lidze Europy i Ekstraklasie, dlatego jeśli nie będzie rotacji, nie będziemy mogli grać na takim wysokim poziomie. Czasami piłkarz potrzebuje jednego meczu przerwy, a potem cięższego treningu, żeby odzyskać siłę i w kolejnym spotkaniu zagrać już na maksimum swoich możliwości. Mamy bardzo wyrównaną kadrę i każdy, kto wejdzie w kolejnym starciu, daje coś drużynie - podsumowuje swoją wypowiedź dla lechpoznan.pl Węgier.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Trampkarz
Cerber
Zarejestrowany od: 594 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: 0
Kibicuje:
Lech Poznań
09.11.2015 / 17:58:06
Byłem na tym meczu!!!