Lucas Vazquez: Mogliśmy strzelić więcej goli

Ostatnia aktualizacja: 19/10/16 12:00, Komentarzy: 2

0
2

Real Madryt pokonał Legię Warszawa 5:1 we wtorkowym meczu grupy F Ligi Mistrzów. Lucas Vazquez, pomocnik "Królewskich", uważa, że jego drużyna mogła wygrać wyżej.

- To jest ważne zwycięstwo. Jesteśmy w dobrej formie i gramy z pragnieniem ciągłego atakowania - powiedział Lucas Vazquez, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Cieszę się z wygranej. To było dobre spotkanie. Mieliśmy okazje, aby strzelić nawet jeszcze więcej goli - podkreślił.

25-latek pojawił się na murawie w 63. minucie i po kilku chwilach wpisał się na listę strzelców. -
Jestem tutaj, aby dawać z siebie wszystko co najlepsze. Muszę wykorzystać jak najwięcej szans, kiedy trener na mnie postawi - zaznaczył.

Drużyna z Santiago Bernabeu zajmuje drugie miejsce w grupie z siedmioma punktami na koncie. Taki sam dorobek ma liderująca Borussia Dortmund. Cztery "oczka" mniej zdobył Sporting CP, a tabelę zamykają z trzema porażkami mistrzowie Polski.