betclic

Luis Enrique: Chcę, aby Pedro został

Ostatnia aktualizacja: 04/08/15 15:59, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Maxisport, Shutterstock

Szkoleniowiec FC Barcelony, Luis Enrique przyznał podczas ostatniej konferencji prasowej, iż chce, aby Pedro pozostał w jego drużynie na dłużej.

28-latek jest ostatnio silnie łączony z transferem do Manchesteru United. Negocjacje w sprawie jego przenosin rozpoczęły się według najnowszych doniesień zachodnich mediów w poniedziałek.

- Pedro to piłkarz światowej klasy. Udowodnił już jak ważnym jest zawodnikiem, zarówno w klubie, jak i w reprezentacji. Mówię to jako trener - chcę go tutaj zatrzymać. Nic się w tej sprawie nie zmieniło - powiedział Luis Enrique, cytowany przez hiszpańską gazetę "Marca".

- Ostateczna decyzja należy jednak do niego. Jeśli zechce zmiany, będzie to wyłącznie jego wola - dodał.

Pedro Eliezer Rodri­guez Ledesma, bo tak naprawdę nazywa się wychowanek CD Raqui San Isidro, jest zawodnikiem FC Barcelony od 2008 roku. W minionym sezonie wraz z drużyną zdobył potrójną koronę.

Trener skomentował również ewentualne kontuzje, które mogą pojawić się w zespole - Nie lubię gdybać, zwłaszcza jeśli chodzi o negatywne strony. Wolę myśleć, że wszystko będzie tak, jak jest teraz. Jesteśmy w stanie zmierzyć się z każdą sytuacją, która może zaistnieć w nadchodzącym sezonie. 

- Nie zakontraktujemy już nowych zawodników. Nasi piłkarze odejdą tylko wtedy, jeśli sami będą tego chcieli - zapewnił na koniec szkoleniowiec.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
smerf210
Zarejestrowany od: 1693 dni
Ilość komentarzy: 111
Oceny: +1463
04.08.2015 / 16:10:00
jeśli enriqe mówi prawde i barca nie zakontraktuje już nowych zawodników to Bartomeu dał ciała sam mówił przed wyborami że jeśli je wygra to ściągnie piłkarza Hiszpańskiego grającego w pomocy. Nie twierdze że barcie trzeba owego zawodnika ale jeśli sie obiecuje to trzeba obetnic dotrzymywać panie pożal sie Boże prezydencie.

Tabela