Luis Enrique o meczu z Atletico: Cierpieliśmy

Ostatnia aktualizacja: 30/01/16 20:35, Komentarzy: 6

0
6

Barcelona wygrała z Atletico Madryt 2:1 w meczu na szczycie Primera Division. Po zakończeniu spotkania Luis Enrique przyznał, że gra jego zespołu nie układała się najlepiej.

- Początek meczu był dla nas bardzo trudny. Nie mogliśmy osiągnąć odpowiedniej intensywności gry. Straciliśmy gola po całym łańcuchu błędów. Dopiero ostatnie kilkanaście minut pierwszej połowy było bardzo dobre - uważa Luis Enrique.

- Po przerwie chcieliśmy zamknąć mecz tak szybko, jak to tylko możliwe. Wiedzieliśmy, że Atletico może nam sprawić wiele problemów. Mieliśmy problem z utrzymaniem się przy piłce. Cierpieliśmy w tym meczu - mówi trener Barcelony.

- Zwycięstwo z najbliższym rywalem jest dla nas bardzo ważne, ale przed nami jeszcze długa droga - zakończył Luis Enrique.

Dzięki zwycięstwu Barcelona ma trzy punkty przewagi nad Atletico Madryt. Różnica może być jeszcze większa, bo mistrzowie Hiszpanii mają jeszcze do rozegrania jeden zaległy mecz.
Źródło: ESPN.co.uk