betclic

Luis Enrique: Nie będzie transferów

Ostatnia aktualizacja: 04/08/15 18:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Natursports/Shutterstock

Luis Enrique przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jest zadowolony z formy jaką jego podopieczni wypracowali podczas letnich przygotowań, że nie lubi okresu przygotowań i że Barcelona nie przeprowadzi już kolejnych transferów. 

- Najlepsza wiadomość jest taka, że niedługo przygotowania się skończą. Nie przepadam za nimi, wolę sprawdzać się w meczach o stawkę - powiedział Luis Enrique cytowany przez dziennik "AS".

- Ogólnie jestem zadowolony, ale istnieje kilka rzeczy w obronie, nad którymi musimy jeszcze popracować. Cieszę się z odpowiedniego zachowania, jakie prezentuje każdy mój zawodnik oraz z ich profesjonalnego nastawienia - kontynuował. 

Szkoleniowiec wypowiedział się również na temat rynku transferowego i czekającego Barcelonę meczu o Puchar Gampera.

- Nie mamy zamiaru przeprowadzać kolejnych transferów. Nasi zawodnicy odejdą tylko wtedy, gdy sami tego zechcą. Na dzień dzisiejszy nie planujemy niczego nowego - zaznaczył Hiszpan.

- Spotkanie o Puchar Gampera jest dla nas wyjątkowe, ponieważ łączy drużynę z naszymi fanami. Atmosfera zawsze jest wspaniała. Niesamowicie gra się u siebie, przy wsparciu tutejszych kibiców - zapewnił.

Na pytanie, czy obawia się starcia z Sevillą o Superpuchar Europy trener odpowiedział, że woli martwić się o swoją drużynę. Przyznał, że "Palanganas" są zespołem, który zajął wysokie miejsce w tabeli i mecze przeciwko nim są zawsze trudne.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela