betclic

Luis Enrique: Oni nie są szczęśliwi, gdy nie strzelają

Ostatnia aktualizacja: 28/11/15 21:15, Komentarzy: 0

1
0
Fot. Natursports/Shutterstock

Luis Enrique stwierdził, że Barcelona w tym momencie gra najlepszy futbol, odkąd objął klub.

- Kiedy mecz jest rozstrzygnięty wszyscy trzej [Messi, Neymar, Suarez - red.] próbują zdobyć po bramce. To dla nich coś zupełnie naturalnego. Zawsze są bardzo zaangażowani w mecz i jeśli nie uda im się strzelić goli, to nie są szczęśliwi - przyznał Hiszpan cytowany przez portal fotball-epsana.net.

- Mam wrażenie, że jesteśmy w tej chwili w najlepszej formie w tym sezonie. Myślę, że gramy lepiej niż w poprzednim sezonie - ocenił szkoleniowiec "Blaugrany".

- Gramy na najwyższym poziomie, ale miejmy nadzieję, że najlepsze wciąż jest przed nami. Mamy teraz dobry okres i drużyna bawi się grą w piłkę, bez wątpienia - stwierdził.

- Moi zawodnicy są inteligentni i wiedzą, że czeka ich jeszcze długa droga. Nikt nie wygrywa ligi w listopadzie. Mamy w perspektywie wiele trudnych spotkań, niedługo rozpoczną się również Klubowe Mistrzostwa Świata. Do wszystkiego pochodzimy po kolei - podsumował.

Luis Enrique odniósł się również do dzisiejszego spotkania z Realem Sociedad. - Przeciwnik zrobił wszystko, aby utrudnić nam to starcie. To nie był łatwy mecz i mielibyśmy spore problemy, gdybyśmy wyszli na boisko z mniejszym zaangażowaniem - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej.
Źródło: football-espana.net
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela