betclic

Luis Enrique: Valencia to wielka drużyna

Ostatnia aktualizacja: 04/12/15 18:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Natursports / Shutterstock.com

FC Barcelona zmierzy się w sobotę z Valencią CF w meczu czternastej kolejki Primera Division. Szkoleniowiec "Dumy Katalonii" Luis Enrique przyznał, że jego podopiecznych czeka trudne starcie.

- Sytuacja jest skomplikowana, ponieważ Valencia ma nowego trenera. Przeanalizowaliśmy jej mecze, jednak zmiana szkoleniowca może oznaczać zmianę stylu gry. Ciężko nam cokolwiek zaplanować - powiedział Hiszpan cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

- Podziwiam naszych rywali, którzy mają w swoich szeregach wielu młodych i utalentowanych piłkarzy. Obecnie nie są w swoim najlepszym momencie, my natomiast prezentujemy świetną formę. To jednak niczego nie zmienia, ponieważ zmierzymy się z wielką drużyną - dodał.

- Myślę, że czeka nas jedno z najtrudniejszych spotkań w sezonie. Nie możemy zapominać, że każda passa dobiegnie kiedyś końca, zarówno ta dobra, jak i zła - podsumował.

Podopieczni Luisa Enrique zajmują obecnie pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając w swoim dorobku 33 punkty. "Nietoperze" zgromadziły czternaście "oczek" mniej i plasują się na dziewiątej pozycji.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela