betclic

Lukas Haraslin: Liczymy na wsparcie naszych kibiców

Ostatnia aktualizacja: 17/03/16 13:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– W niedzielę bardzo liczymy na wsparcie naszych kibiców w walce o kolejne zwycięstwo na naszym stadionie – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie pomocnik Lechii Gdańsk, Lukas Haraslin.

– Wiemy jak ważne jest dla nas to spotkanie, dlatego ciężko pracujemy na treningach, by być do niego perfekcyjnie przygotowanym. Dokładnie przeanalizowaliśmy ze sztabem szkoleniowym nasz poprzedni mecz z Górnikiem Zabrze i wiemy, jakich błędów mamy się wystrzegać. Nie może nam się już przydarzyć taka strata punktów jak w Zabrzu, bo walczymy przecież o pierwszą ósemkę w tabeli – stwierdził niezwykle utalentowany gracz Biało-Zielonych, cytowany przez "lechia.pl".

– W niedzielę bardzo liczymy na wsparcie naszych kibiców w walce o kolejne zwycięstwo na naszym stadionie. W poprzednich spotkaniach bardzo nam pomagali i chcemy odwdzięczyć się im dobrą, efektowną grą z naszej strony. A czy znowu uda nam się zwyciężyć wysoko? Na pewno byłoby miło, ale cel nadrzędny to trzy punkty. Rozmiary wygranej mają trochę mniejsze znaczenie – kontynuował.

– Jestem bardzo szczęśliwy z powołania i będę chciał wypaść jak najlepiej. Na razie jednak w pełni koncentruję się na spotkaniu z Termaliką – dodał 19-letni skrzydłowy, który do Gdańska przeniósł się w lecie 2015 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!