betclic

Łukasz Hanzel: Musimy w końcu wygrać u siebie

Ostatnia aktualizacja: 10/05/16 08:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Musimy w końcu u siebie wygrać. Nasi kibice na to zasługują, zawsze nas dopingują do końca. Będziemy robić wszystko, by wygrać – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie piłkarz Ruchu Chorzów, Łukasz Hanzel.

W bieżącym sezonie Ekstraklasy doświadczony pomocnik rozegrał czternaście meczów, w tym sześć od pierwszej do ostatniej minuty. Nie strzelił w nich ani jednego gola, nie zanotował również żadnej asysty.

– Wydaje mi się, że dominowaliśmy praktycznie całą drugą połowę, a w pierwszej Lechia nie miała aż tak dużej przewagi, ale oni wykorzystali swoje sytuacje, a my w podobnych nie potrafiliśmy strzelić, co trochę ustawiło mecz
– powiedział Łukasz Hanzel, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

– Nie wiem, czy przy drugim golu nie było faulu. Mimo tego, że przegrywaliśmy, potrafiliśmy się podnieść i dalej grać w piłkę, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Oby teraz w końcu nastąpiło przełamanie u siebie – zaznaczył.

– Musimy w końcu u siebie wygrać. Nasi kibice na to zasługują, zawsze nas dopingują do końca. Będziemy robić wszystko, by wygrać, nawet jeśli będzie brakowało sił – podsumował 29-letni pomocnik Niebieskich.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela