betclic

Łukasz Trałka: Chcemy piąć się dalej

Ostatnia aktualizacja: 06/12/15 11:42, Komentarzy: 0

4
0
Fot. ASInfo

Lech Poznań pokonał na wyjeździe Koronę Kielce 1:0 (1:0) i wskoczył do grupy mistrzowskiej. Jak ujawnił w pomeczowym wywiadzie kapitana mistrzów Polski, Łukasz Trałka nie jest on dumny z awansu do pierwszej ósemki, bowiem cele klubu sięgają znacznie wyżej.

Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył tuż po upływie drugiego kwadransa gry Kasper Hamalainen. Dla 29-letniego Fina był to już siódmy gol w bieżących rozgrywkach ligowych. Asystę przy trafieniu doświadczonego pomocnika zaliczył Barry Douglas.

- Pierwsza połowa była otwarta, jedna i druga strona miały swoje szanse. Trochę tych sytuacji wzięło się z przypadku i zamieszania. Po przerwie fajnie wyglądał nasz pressing. Szkoda, że nie udało się strzelić drugiego gola – powiedział doświadczony pomocnik Kolejorza, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Awansowaliśmy do ósemki, ale nie jestem z tego powodu dumny. To był nasz plan do zrealizowania, ale chcemy piąć się dalej. Teraz musimy przeskoczyć kolejnego rywala, a żeby to zrobić trzeba pokonać Zagłębie Lubin – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!