betclic

Łukasz Zwoliński na dłużej w Szczecinie

Ostatnia aktualizacja: 30/12/15 15:59, Komentarzy: 2

0
2
Fot. asinfo

Pogoń Szczecin poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że swój kontrakt z klubem przedłużył Łukasz Zwoliński.

22-latek podpisał kontrakt, który zwiąże go z ekipą "Portowców" do końca czerwca 2019 roku.

- Wiemy, jaką wartością jest dla nas Zwoliński. Jesteśmy zadowoleni, że Łukasz podpisał długoterminową umowę z Pogonią. Dla nas jego umiejętności są równie ważne, jak jego przywiązanie do klubu - powiedział dyrektor sportowy Maciej Stolarczyk cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

Urodzony w Szczecinie napastnik rozpoczynał swoją karierę w KP Police, jednak to w drużynie "Portowców" spędził większość swojej piłkarskiej kariery. Grał również w takich klubach jak: Górnik Łęczna oraz Arka Gdynia.

- Wiadomo, że jestem chłopakiem stąd, dlatego też Pogoń zawsze ma u mnie pierwszeństwo. Cieszę się, że mogę być częścią klubu i spełniać swoje marzenia. Nie każdy ma przecież taką szansę, by strzelać bramki dla drużyny, której jest wychowankiem. Wiem, że w każdym sektorze jest mnóstwo ludzi, którzy dobrze mi życzą i to mnie bardzo motywuje - mówił 22-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
kleszczyko
Zarejestrowany od: 514 dni
Ilość komentarzy: 28
Oceny: +193
Kibicuje:
Manchester City Bayern Monachium Wisła Kraków Polska FC Barcelona
30.12.2015 / 17:08:26
Dobra wiadomość dla kibiców Pogoni, dla niego też dobrze że został w kraju a nie tak jak połowa młodych chłopaków grzeje ławkę za granicą mając wielki potencjał.
Kluczowy zawodnik
WhiteStar98
Zarejestrowany od: 966 dni
Ilość komentarzy: 1236
Oceny: +14150
Kibicuje:
Bayern Monachium Wisła Kraków Wisła Płock Polska Sevilla
30.12.2015 / 16:43:53
Myślę, że to bardzo dobra wiadomość dla Pogoni. Może stanowić poważne zagrożenie dla rywali.

Tabela