betclic

Piast Gliwice wziął piłkarza z Wisły Kraków

Ostatnia aktualizacja: 21/01/16 14:27, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W czwartek Maciej Jankowski podpisał kontrakt na dwa i pół roku z Piastem Gliwice - informuje oficjalna strona aktualnego lidera Ekstraklasy.

26-letni pomocnik w obecnym sezonie reprezentował barwy Wisły Kraków, w której był jednym z podstawowych zawodników, rozgrywając w jej barwach 20 meczów. Jankowski ma aktualnie na koncie cztery bramki strzelone w Ekstraklasie.

Piłkarz mocno zaznacza, że przyjście do Piasta Gliwice jest dla niego dużym krokiem do przodu w jego karierze. Jak też mówi Maciek, cieszy się, że wraca na Śląsk.
- Mieszkam na Śląsku od wielu lat, więc bardzo się cieszę, że mogę tutaj wrócić. Przyjście do Piasta jest na pewno krokiem do przodu w mojej karierze.

- Nie będę ukrywał, że sporą rolę odgrywa miejsce, jakie zajmują gliwiczanie. Dołączam do zespołu, który jest obecnie liderem Ekstraklasy i wiosną na pewno będzie walczył o jak najwyższe cele, a to jest zawsze ważne dla piłkarza
- dodaje nowy pomocnik Niebiesko-Czerwonych cytowany przez oficjalną witrynę Piastunek.

Maciej Jankowski z podopiecznymi Radoslava Latala zna się tylko z boiska, ale jak sam mówi, poznawanie nowych osób nie jest dla niego problemem.
- Z zawodnikami Piasta znam się właściwie tylko z boiska. Trochę czasu spędziłem z Rafałem Leszczyńskim - jesteśmy obaj z Warszawy. Resztę poznam, ale jestem o to spokojny. Myślę, że szybko dogadam się z chłopakami - wyraził nadzieję.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
raflol872
Zarejestrowany od: 541 dni
Ilość komentarzy: 328
Oceny: +1622
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Ruch Chorzów Polska Real Madryt
21.01.2016 / 20:17:14
Bardzo ciekawy transfer lidera ekstraklasy... Zobaczymy jak Jankowski sobie poradzi.

Tabela