Maciej Rybus: Mogę tylko przeprosić za ten wynik

MediaPictures.pl/Shutterstock
Ciężko mi teraz na gorąco coś powiedzieć. Byłem zamieszany w utratę dwóch goli. Muszę zobaczyć, jak to wyglądało na powtórkach. Zabrakło zrozumienia z Bartkiem. Wydawało się, że po pierwszej połowie spotkanie jest rozstrzygnięte na naszą korzyść, a tak nie było – powiedział po meczu z Kazachstanem Maciej Rybus.

Źle weszliśmy w drugą połowę, nagle straciliśmy dwa gole. Później nieco się obudziliśmy, ale zabrakło nam już czasu, by zdobyć zwycięską bramkę. Szkoda początku drugiej części meczu, powinniśmy być skoncentrowani do końca i ten mecz spokojnie wygrać - stwierdził cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

Za szybko uwierzyliśmy, że jest już po meczu. Arek miał sytuację na 3:0, gdy trafił w poprzeczkę. Musimy przeanalizować to spotkanie, nie możemy takich błędów popełniać w następnych meczach. Punkty nie mogą nam uciekać. Musimy wygrywać od samego początku, jeśli chcemy awansować na mistrzostwa świata. Tylko jeden zespół wyjdzie z grupy, a drugi zagra w barażach. Wielka szkoda, jesteśmy rozczarowani i mogę tylko przeprosić za dzisiejszy wynik - zakończył Maciej Rybus.