betclic

Maciej Sadlok: Wygrana z Górnikiem to cel numer jeden

Ostatnia aktualizacja: 20/11/15 12:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Maciej Sadlok z Wisły Kraków przyznał przed piątkową rywalizacją z Górnikiem Zabrze w ramach 16. kolejki Ekstraklasy, że liczy na komplet punktów w starciu z Trójkolorowymi.

- Wiadomo, że zawsze dobrze jest wygrać przed przerwą i sądzę, że każdy zgodzi się ze mną, że zdecydowanie lepiej się wtedy pracuje – zarówno zawodnikom, jak i trenerom. Uważam, że wykonaliśmy dobrą pracę, pomimo okrojonego składu, bo reprezentanci byli na zgrupowaniach. Wierzę, że ten czas poprawił nasze mankamenty – powiedział Maciej Sadlok, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Mieszkam w Chorzowie i ludzie stamtąd wiedzą, że teraz gramy z Górnikiem. Trzymają więc mocno kciuki za Wisłę, aby wygrała, bo to jest cel numer jeden – kontynuował były reprezentant Polski.

- W Chorzowie już trochę czasu jestem, więc wiem, że ludzie biorą Derby Śląska mocno pod uwagę. Derby Krakowa i Śląska są ostre. W tamtych grałem częściej, ale w krakowskich atmosfera jest mocniejsza. Może z racji tego, że blisko siebie w jednym mieście mieszczą się dwa kluby. Na Śląsku jest jednak pewna odległość – dodał.

Maciej Sadlok w bieżącym sezonie Ekstraklasy rozegrał dziewięć meczów, w tym osiem od pierwszej do ostatniej minuty. Zaliczył w nich jedną asystę. Kluczowym podaniem popisał się w spotkaniu z Jagiellonią Białystok.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela