betclic

Maciej Stolarczyk: Drużyna z każdym rokiem robi progres

Ostatnia aktualizacja: 23/05/16 14:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Klub z każdym rokiem robi progres. Zajmujemy coraz wyższe miejsce w tabeli. To nas cieszy. Ponadto mamy więcej wychowanków w kadrze. Naszym celem jest podwyższenie jakości zespołu – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie dyrektor sportowy Pogoni Szczecin, Maciej Stolarczyk.

Portowcy w ostatecznym rozrachunku zakończyli zmagania w grupie mistrzowskiej na szóstym miejscu. W sumie na swoim koncie zgromadzili trzydzieści punktów. Warto zaznaczyć, iż trzecie Zagłębie Lubin zdobyło osiem "oczek" więcej.

– Od czasu powrotu do Ekstraklasy - i w kontekście dwóch poprzednich sezonów - to klub z każdym rokiem robi progres. Zajmujemy coraz wyższe miejsce w tabeli. To nas cieszy. Ponadto mamy więcej wychowanków w kadrze. Naszym celem jest podwyższenie jakości zespołu i to na pewno idzie w dobrym kierunku
– stwierdził były gracz Wisły Kraków, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

– Przygotowanie wychowanków do gry jest dla nas bardzo ważne. Pod tym względem w czołówce jest m.in. Lech Poznań i Jagiellonia Białystok, która w składzie ma młodzieżowca - Bartłomieja Drągowskiego. Trudno to przebić, bo tak młody bramkarz jest gwarantem punktów m.in. w Pro Junior System – zaznaczył.

- W tej chwili mamy gorący okres. Jesteśmy na etapie negocjacji z kandydatami na stanowisko trenera. Finalizujemy część rozmów z zawodnikami, którzy mogliby przyjść do naszego klubu. Mamy dopięte szczegóły związane z obozami i okresem przygotowawczym. Pozostają tylko kwestie personalne - to priorytetowa kwestia
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela