betclic

Mączyński: Naszym największym kłopotem jest skuteczność

Ostatnia aktualizacja: 06/08/16 16:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Cracovia oddała dwa celne strzały i zamieniła je na gole. Nikt nie będzie chwalił nas za dobre kreowanie gry, nas trzeba rozliczać za punkty – powiedział tuż po derbowym starciu z Cracovią (1:2) zawodnik Wisły Kraków, Krzysztof Mączyński.

Biała Gwiazda po 4. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje odległe jedenaste miejsce. Jak do tej pory podopieczni Dariusza Wdowczyka zgromadzili na swoim koncie trzy punkty. W następnej serii gier ekipa ze stolicy Małopolski zmierzy się z Ruchem Chorzów.

– Naszym największym kłopotem jest skuteczność i stwarzanie sobie sytuacji. Cracovia oddała dwa celne strzały i zamieniła je na gole. Nikt nie będzie chwalił nas za dobre kreowanie gry, nas trzeba rozliczać za punkty
– przyznał doświadczony pomocnik, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

Przede wszystkim mój cykl treningowy wyglądał zupełnie inaczej. Robiłem wszystko, żeby zdążyć pomóc chłopakom. Jestem na tabletkach przeciwbólowych, jednak za wszelką cenę chciałem zagrać. Po 75 minutach łapały mnie już skurcze i nie byłem w stanie kontynuować gry. Dałem dziś z siebie tyle, ile mogłem – zaznaczył.

Wykonujemy pracę, która jest nam wskazana. Zagramy w takim ustawieniu, w jakim nakaże trener. Czasami trzeba wyjść piątką obrońców, czasem w systemie 4-4-2, przygotowujemy grę w obu ustawieniach. Trzeba być gotowym na wszystko – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela