betclic

Madera: O zwycięstwie zadecydowała dobra organizacja gry

Ostatnia aktualizacja: 02/12/15 19:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Jagiellonia Białystok pokonała na wyjeździe Zagłębie Lubin 2:0 (0:0) i przerwała fatalną passę bez wygranej na stadionie rywala. Zdaniem 30-letniego obrońcy Jagi, Sebastiana Madery, o ostatecznym triumfie żółto-czerwonych zadecydowała dobra organizacja gry. 

- Dla nas bardzo ważne było to, że dobrze odpoczęliśmy. Gdybyśmy jeździli tylko tam i z powrotem, to na pewno na dobre by nam to nie wyszło. Wolimy się przygotować w spokoju, poleżeć w łóżkach, dobrze zjeść i odpocząć w hotelu jak to miało miejsce w ostatnich dniach, bo to jak widać przynosi dobre rezultaty – powiedział Sebastian Madera, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Białegostoku. 

- Śmiałem się, że na trybunach było więcej ludzi z mojego miasteczka, niż z Lubina. Przyjechało dużo moich znajomych. Dodatkowo wygraliśmy i to po bardzo dobrym meczu więc nic tylko się cieszyć – kontynuował. 

- Przede wszystkim zwycięstwo nad Zagłębiem jest efektem powrotu do tego, co w tamtym sezonie przyniosło nam bardzo dobre rezultaty, a więc do bardzo dobrej organizacji gry w wykonaniu całego zespołu. To jest nasza prawdziwa osobowość, nasza jagiellońska tożsamość. Powrót do tego jest dla nas powodem do dużej radości. Żubr się obudził – zaznaczył doświadczony obrońca.

Jagiellonia Białystok po siedemnastu rozegranych spotkaniach z dorobkiem 21 punktów plasuje się na dziesiątym miejscu w ligowej tabeli. Do grupy mistrzowskiej na chwilę obecną podopieczni Michała Probierza tracą dwa "oczka".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela