betclic

Magiera: Cracovia zawiesiła wysoko poprzeczkę

Ostatnia aktualizacja: 07/11/16 10:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Na odprawie przed meczem mówiłem chłopakom, że to nasz najważniejszy mecz za mojej kadencji trenerskiej. Cracovia zawiesiła wysoko poprzeczkę. Wielkie brawa dla drużyny za determinację i zaangażowanie, dawała czasem z wątroby, by zapobiec akcjom gości- ocenił po meczu trener Legii, Jacek Magiera.

- Nie wiem czy Arkadiusz Malarz będzie gotowy na spotkanie z Jagiellonią, miał swoje badania przeprowadzone, spędził sporo czasu na rehabilitacjach. Prognozy są takie, że ma być gotowy do gry na kolejne spotkanie w lidze. A czy tak będzie, to się przekonamy. Malarz jest nam potrzebny, podobnie jak potrzebny jest Nikolić - zaznaczył Magiera.

- Czasem o wygranej decydują centymetry lub ułamek sekundy. Nawet nie 10 centymetrów, a 2. Dzisiaj Czerwiński przewidział, że piłka może polecieć w tamtym kierunku, dlatego udało mu się wybić piłkę z bramki. Radović strzelił przecież bardzo podobnego gola do tego, którego zdobył Moulin. O to w tym wszystkim chodzi. O wyniku często decydują detale, ważna jest jednak kwestia powtarzalności. Wiem, że niebawem my stracimy gola po odbiciu się piłki od słupka, a w innej sytuacji może nam zabraknąć szczęścia - podsumował trener stołecznej ekipy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela