betclic

Magiera: Najważniejsze jest dobre przygotowanie

Ostatnia aktualizacja: 10/01/17 09:45, Komentarzy: 3

0
3
Fot. asinfo

- Po urlopach zobaczyłem zawodników, którzy są uśmiechnięci, zadowoleni i gotowi do pracy. Piłkarze ucieszyli się na swój widok – to budujące. Mecze sparingowe służą do tego, byśmy mogli dalej szlifować nasz styl gry. Oczywiście, powalczymy o dobre wyniki, ale ważniejsze jest odpowiednie przygotowanie - powiedział trener Jacek Magiera tuż po pierwszym treningu Legii w 2017 roku.

- Na zgrupowaniach nie będziemy tylko biegać. To moglibyśmy robić tutaj. Sporo ćwiczeń przed nami. Pragniemy zbudować bazę na resztę sezonu. Musimy popracować nad wytrzymałością. Chcemy się lepiej zgrać. Poćwiczymy na dobrze przygotowanych boiskach - zapewniał opiekun mistrzów Polski cytowany przez portal Legia.Net.

Były opiekun Zagłębia Sosnowiec został zapytany o ewentualne wzmocnienia. -
Nie jestem w stanie powiedzieć, czy do Legii ktoś jeszcze przyjdzie. Chciałbym, by moi zawodnicy, których posiadam, byli zdrowi. Nie odpowiem wam również na pytanie, czy ktoś od nas odejdzie. Musicie podpytać Michała Żewłakowa, który jest dyrektorem sportowym. Ja pozostaję z nim cały czas w kontakcie. Na bieżąco informuje mnie, co się dzieje w klubie - dodał.

- Chwilę udało się porozmawiać z każdym zawodnikiem. Cieszę się, że piłkarze przyjechali na trening pełni zapału. Natomiast z Danielem Chimą Chukwu widziałem się kilka dni temu. Wtedy ucięliśmy sobie krótką pogawędkę. To bardzo szybki, silny i doświadczony gracz. Nie można go oceniać po przez pryzmat meczu z Molde, ponieważ był on trzy lata temu. Liczy się dzień dzisiejszy. Wierzę jednak, iż doda nam nową wartość do drużyny - przekonuje Magiera.

- Młodzi dostali swoją szansę. To od nich zależy, czy dadzą sobie radę. Co innego jest grać w rezerwach, w Młodzieżowej Lidze Mistrzów, a trening z dorosłymi piłkarzami w różnym wieku. Wielu z nich znam, ponieważ miałem okazję prowadzić drugą drużynę Legii. Nie zmienia to jednak faktu, iż nie będą mieli taryfy ulgowej. Zobaczymy, jak będą wyglądać na tle najlepszych zawodników w kraju. Wszystko przed nimi
- podsumował swoją wypowiedź szkoleniowiec Wojskowych.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
ka68987
Zarejestrowany od: 1107 dni
Ilość komentarzy: 1892
Oceny: -702
Kibicuje:
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
10.01.2017 / 19:38:19
Patrząc na kalendarz rozgrywek to dwa pierwsze mecze w lidze można zagrać częściowo rezerwami: Łeczna i Ruch. Szansę 90 minut gry powinni dostać Chukwu, Hamalainen, Kucharczyk, Kazaiszwili, Jodłowiec, Broź i Jędrzejczyk. Skład na pierwsze dwa mecze: Cierzniak- Jędrzejczyk, Rzeźniczak, Pazdan, Broź- Jodłowiec, Moulin (Kopczyński)- Kazaiszwili, Hamalainen, Kucharczyk (Nagy)- Chukwu (Prijovic). Potem ograć Ajax i pójść za ciosem w lidze...
Kluczowy zawodnik
mateo89
Zarejestrowany od: 295 dni
Ilość komentarzy: 2072
Oceny: +14965
Kibicuje:
Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn Polska Real Madryt
10.01.2017 / 10:53:52
Magiera wie co robi, ale trzeba też dać mu czas, w biegu dołączył do walki o ligę i rywalizacje w grupie LM, i świetnie wg mnie sobie poradził. Czekać tylko na kolejne dobre decyzje Pana Magiery :)
Kluczowy zawodnik
sebastian840918
Zarejestrowany od: 583 dni
Ilość komentarzy: 2407
Oceny: +27528
Kibicuje:
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
10.01.2017 / 10:16:11
Cele na ten sezon. Przeskoczyć Lechię i Jagiellonię, oraz wyeliminować Ajax z LE. Trudne, ale jak najbardziej do zrealizowania.

Tabela