betclic

Magiera: Zwycięstwo z Koroną jest obowiązkiem

Ostatnia aktualizacja: 27/10/16 20:46, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Legia Warszawa zagra na wyjeździe z Koroną Kielce w piątkowym meczu 14. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Jacek Magiera, trener mistrzów Polski, uważa, że zdobycie przez jego zespół kompletu punktów na stadionie drużyny zamykającej ligową tabelę jest obowiązkiem. 

- Przede wszystkim chcemy patrzeć na siebie. Mamy na boisku swoje zadania do zrobienia, rzeczy, które musimy przygotować w szatni przed meczem. Teraz jesteśmy na takim etapie, że gramy często mecze, dużo podróżujemy. Najważniejsza jest zatem regeneracja, żeby zawodnicy jak najszybciej doszli do sprawności fizycznej po każdym meczu, bo to gwarantuje sukces - powiedział Magiera, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. 

- Co do Korony, ten zespół ma swoje problemy, ale zostawiamy to. Robimy swoje. Nie ukrywam, że naszym obowiązkiem jako Legii Warszawa jest wygranie tego pojedynku. Podchodzimy z szacunkiem do tego przeciwnika, natomiast nasze zadanie to tylko i wyłącznie zwycięstwo. To pozwoli mieć pierwszą od dłuższego czasu serię dwóch zwycięstw z rzędu. Musimy jednak zostawić dużo zdrowia na boisku - podkreślił szkoleniowiec drużyny z Łazienkowskiej. 

- O meczu z Realem będziemy myśleć po meczu z Koroną. Teraz najważniejszy jest mecz w Kielcach i priorytetem są trzy punkty w meczu z Koroną - zaznaczył.

- Zawsze gdy grasz w Kielcach, to trzeba się spodziewać trudnego meczu. Korona to taka drużyna „Scyzoryków”, walcząca, od pierwszej do ostatniej minuty, grająca ostro i po męsku. Musimy w ten sam sposób podejść do tego meczu, jeśli chodzi o nasze założenia mentalne - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 288 dni
Ilość komentarzy: 6436
Oceny: +18539
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
27.10.2016 / 21:57:28
Awans po meczu na 5 miejsce. ;)

Tabela