betclic

Mahrez chce zostać w Leicester City

Ostatnia aktualizacja: 21/12/15 18:31, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Przedstawiciel Riyada Mahreza, Kamel Bengougam przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego klient bardzo dobrze czuje się w Leicester City i w najbliższej przyszłości nie planuje zmiany piłkarskiego otoczenia.

Ostatnio wiele w brytyjskiej prasie pisze się o transferze 24-letniego reprezentanta Algierii. W gronie potencjalnych zainteresowanych wymienia się między innymi Manchester United oraz Tottenham Hotspur. Obie ekipy podobno są skłonne zapłacić za byłego gracza AC Le Havre ponad 40 milionów funtów.

- Nie sądzę, aby Leicester City chciało go sprzedać. On także nie chce odchodzić i teraz w pełni skupia się na grze dla Lisów. Myślę, że Mahrez nie zmieni piłkarskiego otoczenia w styczniu - powiedział Kamel Bengougam, cytowany przez "Sky Sports".

Warto zaznaczyć, iż Riyad Mahrez w lecie bieżącego roku podpisał nową umowę z drużyną z King Power Stadium, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2019 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
GerAri
Zarejestrowany od: 699 dni
Ilość komentarzy: 1062
Oceny: +8239
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium Widzew Łódź Polska FC Barcelona Warta Sieradz
22.12.2015 / 09:29:13
Coś czuję, że Mahrez latem odejdzie (i to na pewno nie będzie Tottenham - nie ta półka), no chyba, że Leicester wywalczy mistrzostwo i pójdzie za tym jakiś ciekawy projekt odpowiednio wsparty finansowo.