betclic

"Mahrez i Vardy powinni zostać w Leicester"

Ostatnia aktualizacja: 06/12/15 20:45, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Pomocnik Leicester City Marc Albrighton uważa, że Riyad Mahrez i Jamie Vardy nie powinni odchodzić z drużyny "Lisów" podczas zimowego okna transferowego.

- W mediach zawsze pojawiają się różne spekulacje, jednak my się tym nie martwimy. Obaj wiedzą, co wnoszą do naszego klubu i jak bardzo są tutaj kochani - powiedział 26-latek cytowany przez "Sky Sports".

- Myślę, że transfery nie przyniosłyby im żadnego pożytku. Nasz zespół występuje w Premier League, więc nie rozumiem, dlaczego mieliby odejść. Do tej pory wszystko układa się dobrze i wiele może się jeszcze wydarzyć - dodał.

- Jamie i Riyad są w znakomitej formie i nie wiadomo, na której pozycji bylibyśmy bez ich goli i kreatywności. Jeśli podtrzymają swoją dyspozycję, będą mieli ogromny wpływ na dalsze losy naszej drużyny - podsumował.

Leicester zajmuje obecnie pierwszą lokatę w tabeli, mając w swoim dorobku 32 punkty. W następnej kolejce zmierzy się z broniącą tytułu Chelsea Londyn.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
raflol872
Zarejestrowany od: 537 dni
Ilość komentarzy: 328
Oceny: +1622
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Ruch Chorzów Polska Real Madryt
07.12.2015 / 16:38:57
Ja też uważam, że póki co powinni zostać w Leicester. Natomiast o transferze powinni pomyśleć dopiero latem, po zakończeniu tego sezonu.

Tabela