Mainz ratuje remis z Wolfsburgiem

Ostatnia aktualizacja: 09/04/16 21:19, Komentarzy: 0

0
0

W ostatnim sobotnim spotkaniu 29. kolejki niemieckiej Bundesligi Wolfsburg zremisował z Mainz 1:1. Taki wynik nie zadowala żadnej ze stron.

Przypomnijmy, że podopieczni Dietera Heckinga nie wygrali ligowego pojedynku od ponad miesiąca, a ostatnio przegrali 0:3 z Bayerem Leverkusen. Za to w europejskich rozgrywkach wiedzie im się o wiele lepiej - ostatnio w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów pokonali 2:0 Real Madryt.

W sobotnim starciu gospodarze objęli prowadzenie w 53. minucie gry, kiedy to wynik otworzył Andre Schurrle, ale niespełna kwadrans później do remisu doprowadził Jairo Samperio, który wykorzystał podanie Bella i bez namysłu pokonał Casteelsa.

Wilki mecz kończyli w dziesiątkę, ponieważ w pierwszej minucie doliczonego czasu gry drugą żółtą kartkę obejrzał Dante.