betclic

Majewski: Lech umożliwia walkę o najwyższe miejsca

Ostatnia aktualizacja: 04/06/16 07:58, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

- Nikt nie powiedział mi, że jak przyjdę to z góry będę miał pewne miejsce w składzie. Bez walki i zaangażowania nic się nie osiągnie. Przychodzę walczyć i zrobić razem z tą drużyną jak najlepszy wynik - mówi nowy pomocnik Lecha Radosław Majewski, cytowany przez oficjalną stronę klubu

- Lech to fajnie zapowiadający się projekt. Po zdobyciu mistrzostwa w 2015 roku miał gorszy sezon, bo siódme miejsce to nie jest dobry wynik. Teraz każdy z piłkarzy będzie chciał się pokazać z dobrej strony, udowodnić, że to był gorszy moment, a Poznań walczy o najwyższe cele. Przychodzę, żeby tej drużynie pomóc - opowiada piłkarz.

-  Po ostatnim sezonie odeszło kilku piłkarzy, kilku przyjdzie. Te roszady zapowiadają, że zaczyna się nowy projekt. On mnie zainteresował. Cieszę się, że trafiłem do zespołu z aspiracjami i dużymi możliwościami - dodaje.

-  Nikt nie powiedział mi, że jak przyjdę to z góry będę miał pewne miejsce w składzie. Bez walki i zaangażowania nic się nie osiągnie. Przychodzę walczyć i zrobić razem z tą drużyną jak najlepszy wynik. Mam nadzieję, że pomogę. Po to tu jestem. Chcę walczyć o jak najwyższe miejsce, a Lech to zespół, który mi to umożliwia - kończy.
Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela