betclic

Majewski: Miejsce Lecha w tabeli nie ma obecnie znaczenia

Ostatnia aktualizacja: 04/11/16 11:20, Komentarzy: 1

1
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Lecha)

- Dla mnie nie ma obecnie znaczenia miejsce Lecha w tabeli. Jesteśmy w połowie sezonu zasadniczego, a do momentu podziału na grupy nie ma co się tym interesować - powiedział Radosław Majewski w rozmowie z oficjalną stroną Lecha Poznań.

Lech Poznań zagra na wyjeździe z Ruchem Chorzów w meczu 15. kolejki LOTTO Ekstraklasy. "Kolejorz" zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli, ale dla Radosława Majewskiego w tej chwili nie ma to znaczenia. Piłkarz poznańskiego klubu przekonuje, że do momentu podziału punktu nie należy zwracać na to uwagi.

- Dla mnie nie ma obecnie znaczenia miejsce Lecha w tabeli. Jesteśmy w połowie sezonu zasadniczego, a do momentu podziału na grupy nie ma co się tym interesować. Mamy dostać się do pierwszej ósemki, a potem walczyć o nasze założenia. Chyba każdy wie jakie one są - ocenił Majewski.

Odkąd trenerem "Kolejorza" został Nanad Bjelica, zespół z Poznania nie wygrał nigdy dwóch ligowych meczów z rzędu.

- Słabiej zaczęliśmy sezon. Potem było lepiej. Nie mamy jednak płynności. Jeśli chcemy awansować na wyższe miejsce w ligowej tabeli, to potrzeba nam punktów. Jesteśmy na fali wznoszącej, fizycznie i psychicznie wyglądamy lepiej. W piątek gramy drugi mecz, który jak wygramy to uda nam się zwyciężyć w dwóch spotkaniach z rzędu. Jesteśmy dobrze przygotowani. Od nas samych będzie zależeć wynik - dodał 29-latek.

Lech Poznań zajmuje 8. miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 312 dni
Ilość komentarzy: 7171
Oceny: +20318
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
04.11.2016 / 17:28:33
Jeszcze czas jest. ;)

Tabela