betclic

Majewski: Nie mogę się doczekać grania o stawkę

Ostatnia aktualizacja: 06/07/16 17:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Jon Candy, wikicommons

Dla Radosława Majewskiego czwartkowy mecz o Superpuchar Polski będzie pierwszym spotkaniem klubowym o stawkę rozegranym na polskich boiskach po kilku latach przerwy. - Po sparingach ciężko sobie wyrobić zdanie o lidze - mówi pomocnik Kolejorza w rozmowie z oficjalną witryną zespołu z Wielkopolski.

W czwartek zespół trenera Jana Urbana rozpocznie sezon. Ostatni sparing przed meczem o Superpuchar pokazał, że poznaniacy są dobrze przygotowani do początku rozgrywek. - Kiedy się wygrywa 3:0 to jest się podbudowanym przez następnym meczem. Myślę, że egzamin przed Superpucharem zdaliśmy. Jesteśmy usatysfakcjonowani wynikiem, nie straciliśmy bramki, a strzeliliśmy trzy - zaznacza Majewski.

- Liga dopiero zweryfikuje to, czy jesteśmy zgrani przed nowym sezonem i dobrze do niego przygotowani. Na stadiony przyjdą kibice, dojdzie presja i mobilizacja. Pierwsze mecze będą najlepszą odpowiedzią na to, czy jesteśmy przygotowani do sezonu - dodaje piłkarz. - Sparingi są po to, żeby się zgrać. Inna w nich jest adrenalina, a do tego dojdzie mobilizacja, żeby osiągnąć jak najlepszy wynik.

- Dobrze jest zacząć meczem, na którym pojawi się trochę kibiców, a nie pięćset osób. Nie mogę się doczekać tego meczu. Jeśli zagramy dobrze, to mamy szansę wejść fajnie w sezon - przyznaje Majewski. - Ja też nie mogę się doczekać grania o stawkę. Ostatni taki mecz zagrałem w połowie kwietnia. Jestem jednak dobrze przygotowany do regularnego grania - kończy 29-letni zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!