betclic

Majewski odchodzi z Nottingham

Ostatnia aktualizacja: 30/07/15 18:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Nffcchris, wikipedia

Nottingham Forest poinformowało za pośrednictwem swojej strony internetowej, że z klubem pożegnają się Radosław Majewski oraz Djamal Abdoun. Zawodnicy rozwiązali kontrakty za porozumieniem stron.

Polak występował w angielskim zespole od 2009 roku. Początkowo był wypożyczony z Polonii Warszawa, by rok później definitywnie przenieść się na City Ground. Od tego czasu w barwach "The Reds" wystąpił we wszystkich rozgrywkach w 162 meczach, w których strzelił 19 bramek oraz zanotował 22 asysty. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Huddersfield Town.

- Chciałem podziękować wszystkim fanom za wsparcie, jakie mi okazali w trakcie mojego pobytu w Nottingham - napisał Majewski w swoim komunikacie skierowanym do sympatyków klubu.

- Nie było łatwo opuszczać Polski, by grać w barwach Forest. To była moja pierwsza przygoda z zagraniczną piłką, ale kibice fantastycznie mnie przywitali, a to znacznie mi pomogło - kontynuował.

- Opuszczam drużynę z wieloma szczęśliwymi wspomnieniami, których nigdy nie zapomnę. Teraz przyszedł czas na znalezienie nowego zespołu - dodał.

- Dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że mój pobyt na City Ground był wyjątkowy - zakończył.

Djamal Abdoun również opuszcza Nottingham i rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze. Algierczyk w barwach angielskiego zespołu rozegrał łącznie 27 spotkań, w których zdobył dwa gole, a także zaliczył cztery asysty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!