betclic

Makuszewski: Długoterminowy kontrakt już podpisałem

Ostatnia aktualizacja: 23/06/16 20:39, Komentarzy: 1

0
1
Fot. lechpoznan.pl

Do treningów z drużyną wrócił po kilkudniowej przerwie Maciej Makuszewski. Na poprzedni weekend miał zaplanowany ślub. - Kontrakt długoterminowy już podpisałem, rodzinę założyłem i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy - mówi nowy skrzydłowy poznańskiego Lecha w rozmowie z oficjalną stroną zespołu. 

Na ślubie Makuszewskiego nie zabrakło jego kolegów z boiska. Wśród nich nie było lechitów, bo ci w czasie, gdy Makuszewski brał ślub w odległym Białymstoku, rozgrywali mecz sparingowy. Na uroczystości pojawili się jednak m.in. Marcin Komorowski, Rafał Grzyb, Ariel Borysiuk, a także trenerzy. Wśród nich nowy szkoleniowiec Podbeskidzia Bielsko-Biała Dariusz Dźwigała.

- Ze ślubem związanych było dużo przygotowań i stresu czy to się wszystko uda, ale chyba nie było tak źle - śmieje się Makuszewski. - Moim zdaniem bawiliśmy się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że podobne odczucia ma cała rodzina, a także znajomi. Cieszę się też z tego, że pogoda dopisała i było słonecznie - dodaje.

Na wspominanie udanego weekendu nie ma już jednak czasu. - Teraz czas na kolejne wyzwania. Tym razem sportowe. Trzeba dobrze popracować, bo wielkimi krokami zbliża się liga i mecz o Superpuchar. Na obóz przyjechałem w dobrym humorze, gotowy i zwarty do pracy. Cieszę się, że mam czystą głowę. Nic tylko grać - podsumowuje nowy nabytek poznańskiej ekipy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
kornel.fcl
Zarejestrowany od: 1708 dni
Ilość komentarzy: 2573
Oceny: +10595
Kibicuje:
Liverpool FC Polska Rozwój Katowice
23.06.2016 / 22:42:11
Według mnie bardzo dobry transfer Lecha ,ciekawe czemu nie dał rady w portugalii

Tabela