betclic

Makuszewski: Jevtić to nasz skarb

Ostatnia aktualizacja: 03/12/16 10:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Chcemy znaleźć się w czołówce tabeli. Fajnie, że wygrywamy. Cieszymy się grą w piłkę i oby tak było do końca roku. Musimy jednak pamiętać, że by wygrywać nie można tylko atakować – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik poznańskiego Lecha, Maciej Makuszewski.

Kolejorz po 17. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli piąte miejsce. Jak do tej pory zgromadził on na swoim koncie dwadzieścia osiem punktów. Do trzeciego w tym momencie Bruk-Betu Termaliki Nieciecza tracą dwa "oczka".

– Jevtić? Taki piłkarz w drużynie to skarb. Bardzo dużo widzi na boisku. Dobrze, go mieć – stwierdził Maciej Makuszewski, cytowany przez oficjalną stronę internetową ekipy ze stolicy Wielkopolski.

– Gram sporo, ale z tego się bardzo cieszę. Pracuję ciężko na treningach, żeby grać w każdym meczu i cieszę się z tego, że pomagam drużynie w meczach. Najważniejsze jest jednak to, że wygrywamy i pniemy się w górę tabeli
– zaznaczył.

– Chcemy znaleźć się w czołówce tabeli. Fajnie, że wygrywamy. Cieszymy się grą w piłkę i oby tak było do końca roku. Musimy jednak pamiętać, że by wygrywać nie można tylko atakować. Każdy z nas musi wykonać swoją pracę w defensywie. Dzięki dobrej grze w obronie udaje się nam wykreować coś z przodu – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela