betclic

Makuszewski, Putnocky i Linetty wrócili do treningów

Ostatnia aktualizacja: 20/07/16 11:44, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

We wtorek Maciej Makuszewski i Matus Putnocky wrócili do treningów z całym zespołem. W zajęciach wziął też udział Karol Linetty - informuje oficjalna witryna poznańskiego Lecha.

Makuszewski z powodu kontuzji nie wystąpił w meczu ze Śląskiem Wrocław. Pomocnik w drugiej połowie spotkania o Superpuchar Polski z Legią Warszawa naciągnął więzadła. Jeszcze w poniedziałek pracował indywidualnie pod okiem trenera od przygotowania fizycznego Andrzeja Kasprzaka.

Podobnie było z Matusem Putnockim, który narzekał na uraz barku. Doznał go na treningu przed wyjazdem na mecz o Superpuchar Polski. Słowacki bramkarz przez ostatnie kilka dni pracował indywidualnie i podobnie jak Makuszewski we wtorek zostanie włączony do treningów z zespołem.

Wszystko wskazuje na to, że obaj będą do dyspozycji trenera w niedzielnym meczu z Zagłębiem Lubin. - Mają duże szanse na występ - mówi szef sztabu medycznego dr Krzysztof Pawlaczyk. O tym czy zagrają zadecyduje jednak sztab szkoleniowy Kolejorza.

W trakcie rehabilitacji cały czas jest Szymon Pawłowski. Indywidualnie z kolei trenuje Darko Jevtić, który pod koniec poprzedniego tygodnia wrócił do treningów po rehabilitacji.
- Jesteśmy ostrożni jeśli chodzi o ich powrót na boisko. Nie chcemy, żeby ich urazy się pogłębiły - komentuje klubowy lekarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Gadocha59
Zarejestrowany od: 309 dni
Ilość komentarzy: 1224
Oceny: +7459
Kibicuje:
Polska
20.07.2016 / 12:05:00
Ten Linetty strasznie "szklany" jest.. Co prawda był na ME ale jako widz, niby tam trenował ale nie grał.. i znów jest kontuzjowany.. Ogólnie z tym przygotowaniem fizycznym w Lechu chyba jakoś nie wygląda to za dobrze...

Tabela