Malaga pewnie pokonała Getafe

W piątkowym meczu 23. kolejki hiszpańskiej Primera Division Malaga pokonała na własnym stadionie Getafe 3:0.

W zespole gospodarzy zabrakło kontuzjowanych Gonzalo Castro i Juana Carlosa. Na boisko nie wybiegł również pauzujący za kartki Raul Albentosa, co jednak nie wpłynęło na wynik tego starcia.

Wynik otworzył już w 9. minucie Juanpi, który wykorzystał błąd defensywy rywali. Kwadrans później za sprawą Christiana Atsu na tablicy wyników widniało już 2:0. Trzeciego gola obejrzeliśmy na dwie minuty przed końcem pierwszej części spotkania. Charles pokonał bowiem Vicente'a Guaitę w 43. minucie.

Malaga zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 30 punktów. Jej dzisiejszy rywal jest lokatę niżej z dorobkiem 26 "oczek".