Malaga zremisowała z Granadą

Hidalgismael, wikipedia
Malaga CF zremisowała przed własną publicznością z Granadą CF 2:2 (1:0) w meczu trzynastej kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Publiczność zgromadzona na Estadio La Rosaleda na pierwsze trafienie czekała do 45. minuty. Wtedy to Charles wykorzystał podanie Miguela Torresa i strzałem głową pokonał golkipera przyjezdnych.

Osiem minut po rozpoczęciu drugiej połowy Fernando Tissone został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Gra w osłabieniu nie przeszkodziła jednak gospodarzom w zdobyciu kolejnego gola, którego autorem był Pablo Fornals. Bramkę kontaktową dla Granady strzelił Youssef El-Arabi w 83. minucie, a do wyrównania doprowadził Ruben Rochina.

"Boquerones" mają w swoim dorobku dziesięć punktów i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Podopieczni Jose Ramona Sandovala zgromadzili jedenaście "oczek" i plasują się na szesnastej pozycji.

W następnej kolejce Malaga zmierzy się na wyjeździe z Athletic Bilbao. Z kolei Granada podejmie u siebie Atletico Madryt.