Malarz: Jaga nie wiedziała, co się dzieje.

Legia Warszawa w swoim pierwszym po przerwie zimowej meczu w Ekstraklasie pokonała na własnym stadionie Jagiellonię Białystok 4:0. Bramkarz gospodarzy, Arkadiusz Malarz powiedział po spotkaniu, że jego drużyna jest dobrze przygotowana do gry wysokim pressingiem.

Od pierwszej minuty prezentowaliśmy się tak, jak chcieliśmy. Jagiellonia nie wiedziała, co się dzieje. Graliśmy wysokim pressingiem. Ten mecz się dla nas dobrze ułożył. Przez cały czas kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Podczas okresu przygotowawczego trenowaliśmy, by oddawać jak najwięcej strzałów. Pierwsze spotkania po długiej przerwie są zawsze niewiadomą. Cieszymy sie, że wszystko wypaliło –

– Jesteśmy dobrze przygotowani do gry. Mały siłę, by cały czas stosować pressing. Wcześniej nam tego brakowało

– Nikolić jest bardzo dobrym napastnikiem. Piłka zawsze spada pod jego nogi. Cieszymy się, że mamy w drużynie taki skarb