betclic

Malarz: Nie lubię słowa bohater, Słowacy parę razy we mnie trafili

Ostatnia aktualizacja: 04/08/16 11:16, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Czuję, że dla nas wszystkich jest to dobry moment, żeby osiągnąć ten cel w Europie, o którym marzymy i dążymy do niego. Wierzę w to, że tak się stanie – przyznał tuż po rewanżowym spotkaniu z AS Trencin (0:0) zawodnik Legii Warszawa, Arkadiusz Malarz.

Z perspektywy całego meczu to bliżej zdobycia zwycięskiego gola byli gospodarze, ale dogodnych okazji nie wykorzystali między innymi Nemanja Nikolić, czy też Michał Kucharczyk. Warto zaznaczyć, że w pierwszym starciu tych drużyn mistrzowie Polski zwyciężyli na Słowacji 1:0.

- Nie lubię słowa bohater. Bramkarze są od tego, żeby pomagać drużynie. Tak się złożyło, że parę razy Słowacy we mnie trafili i cieszę się, że w jakiś sposób dołożyłem cegiełkę do tego, że zachowaliśmy czyste konto – powiedział Arkadiusz Malarz, cytowany przez "legia.com".

- Staram się robić swoją pracę na treningach, jak najlepiej ją wykonywać i mam nadzieję, że to przynosi efekt. Wiadomo, że każdemu zdarzają się słabe mecze, chciałbym, żeby mi w każdym spotkaniu wszystko wychodziło, ale czasami tak się nie da – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
pryszczata_bestia
Zarejestrowany od: 1312 dni
Ilość komentarzy: 728
Oceny: +3946
Kibicuje:
Warta Poznań Wigry Suwałki
04.08.2016 / 13:19:23
Konkret gościu, takich trzeba - niech młodzi naśladują :)