Malarz: Nie tak wyobrażaliśmy sobie start sezonu

ASInfo
Legia Warszawa w meczu 1. kolejki LOTTO Ekstraklasy zremisowała przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok 1:1. - Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra. Niestety, nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i to się trochę zemściło - powiedział po spotkaniu Arkadiusz Malarz, bramkarz drużyny ze stolicy, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Nie tak sobie wyobrażaliśmy początek sezonu, ale pracujemy dalej. Po przerwie nie graliśmy tak jak w pierwszych 45 minutach, brakowało polotu i składnych akcji. Pozwoliliśmy Jagiellonii dojść do głosu -

W drużynie znamy się długo, nie potrzebujemy dodatkowych treningów, aby się zgrać. Myślę, że po meczu z Jagiellonią wyciągniemy odpowiednie wnioski - szczególnie z drugiej połowy, w której zawiedliśmy. I jedziemy dalej. Szkoda, że straciliśmy punkty u siebie, ale koncentrujemy się już na ważnym spotkaniu, które czeka nas we wtorek. Liczę na to, że w rewanżu ze Zrinjskim odniesiemy to pierwsze zwycięstwo w sezonie i potem już pójdzie z górki