Malarz: Po bramce było zdecydowanie łatwiej

Ostatnia aktualizacja: 18/08/16 11:06, Komentarzy: 2

0
2

Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Dundalk FC 2:0 i jest o krok od awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Arkadiusz Malarz, bramkarz mistrzów Polski, jest zadowolony, że zachował czyste konto i z bramek zdobytych na stadionie rywali.

- Cieszy zero z tyłu, cieszy, że strzeliliśmy dwie bramki, ale spokojnie. Do przerwy prowadzimy 2:0 i teraz musimy być skoncentrowani i z taką samą mobilizacją podejść do rewanżu u siebie - powiedział Malarz, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Łazienkowskiej.

- Ci półamatorzy ograli 3:0 BATE Borysów. Ciężko nam szło. W pierwszej połowie nie mogliśmy się przebić, w drugiej było już lepiej, po bramce było zdecydowanie łatwiej i nasza gra fajnie wyglądała - przyznał golkiper Legii.

- Takich rywali wylosowaliśmy, wszyscy przeciwnicy nie byli łatwi, ale pokazaliśmy, że bardzo chcemy osiągnąć swój cel i mam nadzieję, że tak będzie po 90. minutach w Warszawie - zakończył Malarz.
miszczyn
Zarejestrowany od: 178 dni
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +245
Polonia Warszawa
18.08.2016 / 17:10:19
,,Takich rywali wylosowaliśmy, wszyscy przeciwnicy nie byli łatwi" z całym szacunkiem ale gdyby nie wylosowanie Irlandczyków teraz bylibyście w grobowych nastrojach po pierwszym meczu a AS Trencin z murzynami po 18-19 lat też nie należał do trudnych rywali w porównaniu do zespołów możliwych do wylosowania.
ka68987
Zarejestrowany od: 933 dni
Ilość komentarzy: 1047
Oceny: -773
Legia Warszawa Polska
18.08.2016 / 18:50:22
ależ większości tu piszących żal dupę ściska hahaha. najpierw były zacieszki bo niby Piast miał zostać Mistrzem Polski, potem jak została Legia to wróżono z fusów, że odpadnie w drugiej rundzie, potem że w trzeciej z Trencinem to już na pewno bo oni dużo bramek strzelają. Legia przeszła dalej i już wszyscy wiedzieli, że teraz to na pewno będzie koniec bo będzie Dinamo albo jakiś inny mocarz. Legia pyknęła Dundalk to jest gadka, że słabi bo wcześniej wyeliminowali BATEm o którym znaffcy mówili, że jest dla Legii nie do przejścia. teraz okazuje się jednak, że BATE słabe, a Dundalk jeszcze słabszy. czy wy macie jakąś schizofrenię paranoidalną, że co tydzień zmieniacie zdanie? teraz wróżbici ze świńskich odchodów wywróżyli, że Legia przegra wszystko w LM. jeśli nie przegra to okaże się, że pewnie grupa była słaba. a jak Legia zarobi 14mln EUR za występ w fazie grupowej to na pewno potem utopi te pieniądze na transfery słabych graczy jak Nikolics... którego Legia właśnie sprzedaje za 4mln EUR. wiadomo jak go sprzeda to na pewno dostanie baty od wszystkich i spadnie z ligi hehehe. mam z was ubaw kmioty:) a tymczasem Legia sprzeda Nikolicsa (zarobek na nim to już 3.7mln EUR czyli tyle co wasze klubiki mają rocznego budżetu albo i nie) i kupi jakiegoś Chorwata, którego po LM opchniemy za 8mln:))) i tak w kółko będziemy was w chuja robić hejterzy aż wam się styki poprzepalają z zawiści:DDDD