betclic

Malarz: Porównania do Kuciaka są nieuniknione

Ostatnia aktualizacja: 15/02/16 16:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Na początku lutego Dusan Kuciak odszedł z Legii Warszawa i przeniósł się do Hull City. Arkadiusz Malarz, który został numerem jeden w bramce stołecznej ekipy, zdaje sobie sprawę, że porównania do słowackiego bramkarza są nieuniknione.

- Kibice na pewno będą mnie porównywać do Dusana. To jest nieuniknione. „Dusi” zrobił bardzo dużo dla Legii w okresie, kiedy tu grał. Zdecydował się jednak na przenosiny do Anglii, do kraju gdzie zawsze chciał występować. Pragnie się rozwijać, a ja żegnając się z nim życzyłem mu powodzenia. Trzymam mocno za niego kciuki - mówił Malarz cytowany przez Legia.Net.

- Ja każdego dnia walczę o miejsce w podstawowym składzie. Nie podchodzę do tego, że ja jestem numerem jeden w Legii. To, że mam młodszych kolegów na mojej pozycji to o niczym nie świadczy. Widzę ich na zajęciach i wiem, iż oni też dają z siebie wszystko
- zaznaczył doświadczony golkiper.

Słowak podpisał kontrakt, który zwiąże go z drużyną "Tygrysów" do końca czerwca 2017 roku. W stolicy Polski występował prawie pięć lat i w tym czasie rozegrał 192 spotkania.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela