betclic

Małecki: Czuję zaufanie Wdowczyka. Chcę spłacić dług

Ostatnia aktualizacja: 18/04/16 16:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Na początku rundy nie zanosiło się na to, że będzie tak dobrze, bo występowałem niewiele. Po przyjściu trenera Dariusza Wdowczyka moja gra się jednak zmieniła. Czuję jego zaufanie i moja forma poszła w górę - mówił po spotkaniu z Górnikiem Zabrze Patryk Małecki.

- Nie udało mi się dać tego samego trenerowi w Szczecinie, ale jest teraz tutaj z nami i chcę spłacić ten dług, którego nie spłaciłem, gdy grałem w Pogoni - mówił "Mały".

Nowy - stary piłkarz Wisły wypowiedział się również o grupie spadkowej:  - Uważam, że jest specyficzna. Musimy z meczu na mecz przede wszystkim wygrywać. Nie liczy się tutaj piękna gra, ani jakieś sztuczki techniczne, a do każdego spotkania musimy przygotowywać się jak na bitwę - zauważył skrzydłowy.

- Teraz w Łęcznej czeka nas podobny pojedynek. Na pewno będzie to "mecz walki". Musimy pewne elementy poprawić, choć nie mamy na to zbyt wiele czasu. Musimy na pewno grać "swoją piłkę" i jako cała drużyna lepiej ustawiać się na boisku, a wtedy będzie dobrze - zaznacza Małecki.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!