betclic

Małecki: Jesteśmy lepszą drużyną niż kilka tygodni temu

Ostatnia aktualizacja: 03/11/16 12:27, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

– Już we wcześniejszych meczach pokazaliśmy, że czy to u siebie, czy na wyjeździe potrafimy z każdym grać jak równy z równym. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że te punkty są nam potrzebne jak tlen – powiedział na konferencji prasowej przed spotkaniem z Górnikiem Łęczna zawodnik Wisły Kraków, Patryk Małecki.

Biała Gwiazda po 14. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli trzynaste miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie piętnaście punktów. Do ósmego Lecha Poznań tracą w tym momencie cztery "oczka".

– Zdecydowanie jesteśmy lepszą drużyną niż kilka tygodni temu. Gramy znacznie lepiej, potrafimy strzelać bramki i to na pewno cieszy. Ale musimy też popracować nad tym, żeby tych goli jak najmniej tracić. Przed nami z pewnością trudne spotkanie z Górnikiem Łęczna, lecz myślę, że będzie dobrze – powiedział Patryk Małecki, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

– Już we wcześniejszych meczach pokazaliśmy, że czy to u siebie, czy na wyjeździe potrafimy z każdym grać jak równy z równym. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że te punkty są nam potrzebne jak tlen. Głęboko wierzę w to, że podejdziemy do tego starcia w stu procentach skoncentrowani i przede wszystkim sięgniemy po pełną pulę
– zaznaczył.

– Słabsze mecze się zdarzają. Wiem, że nie był to mój najlepszy mecz. Po prostu miałem słabszy dzień, jednak wierzę, że w niedzielę się zrehabilituję i pomogę drużynie w odniesieniu zwycięstwa. Słabsza forma? Można o niej mówić po trzech-czterech spotkaniach – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 315 dni
Ilość komentarzy: 7276
Oceny: +20476
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
03.11.2016 / 19:45:27
No nie przystoi Wiśle grać w ogonie tabeli. ;)

Tabela