betclic

Małecki: Nie boję się ciężkiej pracy

Ostatnia aktualizacja: 14/01/16 15:50, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

W czwartek Patryk Małecki ponownie został zawodnikiem Wisły Kraków. Pomocnik już dziś dołączy do drużyny Tadeusza Pawłowskiego i weźmie udział w pierwszym treningu z drużyną - czytamy na oficjalnej stronie krakowian.

- Na pewno czuję wielką radość po podpisaniu umowy, bo trwało to kilka dni. Musiałem przejść pozytywnie testy medyczne, a po otrzymaniu wyników nic nie stało już na przeszkodzie. Cieszę się, że mogłem parafować kontrakt i dołączę dziś do drużyny -
mówił w pierwszej rozmowie po podpisaniu kontraktu "Mały".

Pomocnik Białej Gwiazdy przyznał, że odbył już pierwszą rozmowę z trenerem Pawłowskim. - Do tej pory rozmawiałem z nim tylko telefonicznie, ale dzisiaj na pewno będzie okazja do dłuższej rozmowy. Tak jak już wspomniałem wcześniej, nie trenowałem trzy tygodnie, więc niesamowicie ciągnie mnie na boisko. Cieszę się, że już dziś będę mógł rozpocząć normalne treningi z drużyną - wyznał ucieszony.

Dla pomocnika jest to powrót na Reymonta 22, po dwóch latach spędzonych w Pogoni. - Wiadomo, że minęło dwa lata, ale tak naprawdę to jest krótki czas. Było mi bardzo miło, że Wisła się po mnie zgłosiła i ponownie jestem w Krakowie. Równocześnie motywuje mnie to do ciężkiej pracy, aby podziękować klubowi za to, że wyraził zainteresowanie moim powrotem. Czeka mnie ciężka praca, ale ja tej pracy się nie boję - zaznaczył 27-letni zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
WhiteStar98
Zarejestrowany od: 963 dni
Ilość komentarzy: 1236
Oceny: +14150
Kibicuje:
Bayern Monachium Wisła Kraków Wisła Płock Polska Sevilla
14.01.2016 / 20:41:06
Czas pokaże, czy stanie się wzmocnieniem Wisły.

Tabela